Turniej Akademii Loretańskiej ZSECUP

Poraz kolejny uczniowie naszej szkoły staną ze sobą w szranki, żeby wyłonić najlepszych graczy, którzy będą reprezentować naszą szkołę na scenie e-sportowej. W tym roku gracze mogą wziąć udział aż w trzech popularnych grach.
Tytuły gier:


Na zwycięzców w danej grze czekają atrakcyjne nagrody. Nie czekaj zbierz drużynę, odpal deathmatcha, odkurz zapomniane postacie, poznaj receptury na najbardziej skomplikowane przedmioty, ale przede wszystkim usiądź wygodnie i obudź w sobie ducha rywalizacji. Zachęcamy do zgłaszania się do turnieju, jako społeczność szkolna rozsławmy ten turniej na cały Kraków. Zachęcamy do śledzenia wpisów na portalu facebook jak i na stronie turnieju.

Chcąc zachęcić jak największą ilość osób do aktywnego udziału w turnieju, przygotowaliśmy specjalną stronę, gdzie można typować wygranych. Dla najlepszych typujących czekają wartościowe nagrody. Zachęcamy wszystkich do przetestowania i wczucia się w emocje grających. Nie ma nic bardziej emocjonującego jak oglądanie backdoora, łapanie się za głowę podczas akcji 1 vs 5. Pozwól sobie to poczuć jednocześnie wyraź wsparcie dla kolegów z klasy. Pokaż, że jesteś z nimi!

Coś o nas
Telewizja Kraków o ZSE CUP