O turnieju:

Jest to turniej zorganizowany przez Technikum Energetyczno-Elektroniczne nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie dla uczniów 8 klas. Uczestnicy grają w Minecraft w tryb Bedwars. BedWars jest to gra zespołowa PvP. Gracze chronią swoje łóżko i wykorzystują wszystkie posiadane zasoby, aby zniszczyć łóżka przeciwników. Drużyna, która przeżyje jako ostatnia wygrywa.

Technikum Energetyczno-Elektroniczne nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie:

Jesteśmy nowoczesną szkołą ponadpodstawową mieszczącą się w samym centrum Krakowa. Kształcimy w poszukiwanych na rynku pracy zawodach branżach informatycznych, elektronicznych oraz elektrycznych.

ZSE zostało odznaczone nagrodą 700-lecia Lokacji Miasta Krakowa.

Co rocznie Technikum Energetyczno-Elektroniczne nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie plasuje się wysoko w rankingu w szkół ponadpodstawowych w Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy". Za rok 2021 nasza szkoła zajmuje: 4 miejsce w Krakowie, 5 miejsce w Małopolsce oraz 23 miejsce w Polsce

  • Kierunki oferowane w naszej szkole:
  • Technik elektryk
  • Technik elektronik
  • Technik informatyk

Od kilku lat szkoła posida własną reprezentacje e-sportową ZSE DRAGONS. Co roku członków tej drużyny wybieramy w turnieju o nazwie ZSE CUP. W tym roku w ramach czwartej edycji imprezy 48 drużyn walczyło o prymat w trzech tytułach: Minecraft, Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends.

logo
logo